LED svietenie v domácnosti

Viete aký je najnovší hit na trhu s nábytkom? Je to svietiaci nábytok vhodný pre milovníkov originálneho a štýlového riešenia interiéru. Je to mimoriadne flexibilné riešenie, v ktorom sa snúbi praktickosť s moderným dizajnom a nápaditosťou. Svietiaci nábytok disponuje kvalitnými LED žiarovkami , ktoré vám umožnia riadiť farebné spektrum pomocou diaľkového ovládania. Zmiešaním základných farieb, ktorými sú červená, zelená a modrá, je možné individuálne nastaviť požadovaný farebný odtieň alebo zvoliť niektorú z preddefinovaných farieb. Pomocou diaľkového ovládača môžete okamžite meniť farby, upraviť jas, alebo funkcie stmievania, vzor a podobne.portf4

Predstavte si, že prídete unavený z práce domov a vaša obývačka sa vďaka LED svetlám zmení v oázu pohody a kľudu a vytvorí vám uvoľňujúcu atmosféru. Nábytok sa však bude perfektne vynímať aj v kuchyni, jedálni či na terase, záleží len na vašom vkuse. Pri výbere máte veľa možností: svetlo väčšinou býva v kontraste s povrchom nábytku, takže zoženiete tmavú stenu s decentnými bielymi alebo žltými diódami, ako aj modernú zostavu v bielom s modrými, fialovými alebo jemne ružovými nasvietenými skrinkami. Extravagantne zmýšľajúci sa môžu poobzerať napríklad po čiernom nábytku s jasnými červenými svetelnými doplnkami. To isté sa týka aj doplnkov. Rozžiarte svoj konferenčný stolík, taburetky alebo stoličky, prípadne jemne nasvieťte svoju knižnicu alebo poličky.

Pohrajte sa s nasvietením váz, alebo kvetináčov, fantázii sa v tomto prípade skutočne medze nekladú. Buďte kreatívni!

Vďaka LED svetlám už nebude nábytok plniť len svoju tradičnú funkciu, ale stane sa z neho aj príjemné dekoratívne osvetlenie. Integrácia svietiaceho nábytku do interiéru a exteriéru je neskutočne jednoduchá, nábytok sa dokáže snúbiť s akýmkoľvek moderným prostredím. Je nutné podotknúť, že si v priestore razom vybuduje dominantné postavenie, ktoré len tak niečo nezatieni.A to znie dobre, nie?

autentic

O autentic

KONTAKT

EZG, s.r.o.
Jakubovo nám. 1, 811 09, Bratislava
IČO: 46661271 | DIČ: 202356686

info@ledbox.sk
+421 904 222 333‬
‭+421 905 307 777‬
+421 ‭910 888 666

© 2016 LedBox.sk

Všetky práva vyhradené